Hakkımızda

Şirketimiz yıllar boyunca sağlıklı yaşam ürünleri, kozmetik ve bakım gibi alanlarda siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermiştir. Müşterilerimizin sağlığı bizler için her şeyden önce gelir. Bu sebeple sadece dünya standartlarında sağlık kontrolleri sağlanmış ürünleri siz kıymetli müşterilerimizle buluşturmaktayız. Bu doğrultuda kalite ve sağlık şirketimizin vazgeçemeyeceği en önemli ilkeleridir.

Yıllardır verdiğimiz kaliteli hizmetin yanı sıra şirketimiz 2014 yılından bugüne kadar geçen zamanda 240 binden fazla üyeye ulaşmayı başarmış olan One More International gibi kaliteli bir şirketin de temsilciliğini alarak sektör içerisinde büyük bir adım atmıştır.

One More International tarafından üretilmiş ve kalitesi binlerce kullanıcı tarafından test edilmiş

OMEVIA

PAINLESS NIGHT GLU

B12 Plus

DEKAMIN,

MELATONIN PLUS 

SLİM STYLE

SORNIE KALOJEN PATCH

SORNIE KALOJEN MASKE

LUMYERE GUZELLIK VE BAKIM SETI


Bu mukemmel ürünleri sitemizden sipariş edebilirsiniz. Bu ürünler besin takviyesi, dengeli beslenme için yardımcı destek amaclıdır,dogal içeriklidir.

TTS transdermal terapötik sistem ile deri yoluyla metabolizmaya geciş yöntemi ile %100 bioyaralanım saglayarak hızlı ,kolay,daha etkili son derece saglıklıdır.


Ayrıca şirketimiz içinde yaşadığımız çevreye ve hayvan haklarına koşulsuz şartsız bir şekilde saygı duyar, sunduğumuz ürünlerin hiçbirinin kıymetli dostlarımız olan hayvanlar üzerinde test edilmediğini ve çevreye zarar vermediğini özellikle belirtmek isteriz.

    Eğer siz de daha sağlıklı, düzenli ve stresten uzak bir yaşama kavuşmak isterseniz, doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz!